Натяжні стелі: проектування, монтаж, сервіс Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 433

Натяжні стелі в Івано-Франківську та області

Види послуг

style
Проектування

Завжди готові реалізувати навіть найскладніший і оригінальний проект

wallpaper
Продаж і монтаж

Продаємо як готові натяжні стелі з монтажем, так і різні комплектуючі для стель

build
Ремонт

Проводимо гарантійний та післягарантійний ремонт, усуваємо наслідки потопу

wb_incandescent
Освітлення

Продаємо освітлювальні прилади та інші комплектуючі для них

Види натяжних стель

Унікальні дизайнерські можливості

Глянцеві стелі

Глянцеві стелі

Завдяки своїй структурі і відбиваючій поверхні, що нагадує дзеркало, даний тип стель ідеально підходить як для великих конференц-залів, так і для малогабаритних приміщень, візуально збільшуючи об’єм приміщення. Дуже ефектно виглядають глянцеві натяжні стелі на кухні або у вітальні.

Матові та сатинові стелі

Матові та сатинові стелі

Матові і сатинові натяжні стелі мають дрібнозернисту фактуру, що імітує шпаклівку або гіпсокартон. Вони оптимально підходять для консервативного інтер’єру, тому полотна представлені в основному світлими і традиційними кольорами.

 

Світлопрозорі стелі

Світлопрозорі стелі

Світлопрозора стеля легко створить романтичну обстановку, також така стеля буде доречна у вітальнях, ванних кімнатах, додасть додаткового освітлення у дитячих кімнатах і спальнях. Такі стелі все частіше можна зустріти у салонах краси, нічних клубах, ресторанах і дорогих готелях.

 

Стелі з фотодруком

Стелі з фотодруком

Сьогодні при оформленні інтер’єрів все більшої популярності набирають натяжні стелі з фотодруком. Якщо раніше при проектуванні стельових систем використовувалися звичайні матеріали, то сьогодні нові технології дозволяють створювати неймовірно красиві і незвичайні малюнки. Друк на натяжних стелях створить у вашому будинку унікальний і неповторний дизайн.

 

Парящі стелі

Парящі стелі

Парящі стелі це інноваційне рішення в оформленні та дизайні стельового простору. Завдяки використанню особливого за будовою профілю, застосуванню унікальної технології монтажу і розсіювання світла, досягається ефект підвішеної в повітрі стелі. Дане рішення надасть будь-якому приміщенню затишок, легкість і простір.

 

Стелі «Зоряне небо»

Стелі «Зоряне небо»

Стелі «Зоряне небо» — це сміливе і оригінальне рішення оформлення стельового простору. За допомогою цієї системи на вашій стелі можуть мерехтіти зірки, різні сузір’я і галактики. А в поєднанні з фотодруком можна створити унікальний і неповторний вигляд космосу і нічного неба.

 

Багаторівневі стелі

Багаторівневі стелі

Складні багаторівневі натяжні стелі — справжня знахідка для дизайнера. Грамотно змонтована багаторівнева стеля допоможе візуально скорегувати недоліки приміщення. Можна комбінувати фактури натяжного полотна, підбирати незвичайні колірні поєднання або використовувати різні типи освітлювальних приладів.

 

Освітлення стелі

Освітлення стелі

Правильне освітлення здатне перетворити кімнату, візуально розширити простір і підкреслити красу складних стельових конструкцій. Разом з нашими майстрами підібрати освітлення для натяжної стелі дуже просто — адже існує безліч варіантів, і у кожного свої особливості.

Оформити заявку

Хочете дізнатися точну вартість вашої майбутньої стелі? Оформіть заявку, і наш менеджер зробить це абсолютно безкоштовно у зручний для вас час.

  Переваги натяжної стелі

  filter_vintage
  Естетичність

  Натяжна стеля відмінно приховує всі нерівності та інші дефекти основної стелі. Ви отримуєте ідеально рівну поверхню стелі

  extension
  Вибір

  За допомогою натяжної стелі ви можете реалізувати будь-які свої оригінальні ідеї на основі розроблених форм

  timelapse
  Швидкість

  Установка натяжної стелі можлива в приміщеннях з закінченим ремонтом, навіть з розставленими меблями і триває до 3-х днів

  monetization_on
  Вартість

  Вартість встановлення буде нижче інших видів стельової обробки з якісних матеріалів з урахуванням вирівнювання стелі

  Телефонуйте уже зараз
  Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 433

  Наші роботи

  Наші клієнти


  Сертифікати

  Фіскальні чеки за надані послуги та товари по домовленості пересилаються на Viber клієнта